Čeština
| Part Number: | AD9229ABCPZ-65 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Analog Devices Inc. |
| Část popisu: | IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 7+ | $98.6314 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply, digitální | 2.7V ~ 3.6V |
| Napětí - Supply, analogový | 2.7V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 65M |
| Typové označení | Internal |
| Poměr - S / H: ADC | 1:1 |
| Paket / krabice | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet vstupů | 4 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet bitů | 12 |
| Počet převodníků A / D | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ vstupu | Differential, Single Ended |
| Funkce | Simultaneous Sampling |
| Data Interface | LVDS - Serial |
| Konfigurace | S/H-ADC |
| Číslo základního produktu | AD9229 |
| Architektura | Pipelined |
| AD9229ABCPZ-65 Podrobnosti PDF [English] | AD9229ABCPZ-65 PDF - EN.pdf |




IC ADC 11BIT PIPELINED 56LFCSP
BOARD EVAL FOR AD9230-170
IC ADC 12BIT QUAD 50MSPS 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LQFP
BOARD EVAL FOR AD9230-210
BOARD EVALUATION FOR AD9230-250
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
AD9230BCPZ-11-200 AD
BOARD EVAL FOR AD9228
IC ADC LVDS 12BIT QUAD 48-LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
BOARD EVAL FOR AD9230 200MSPS
IC ADC LVDS 12BIT QUAD 48LFCSP
IC ADC 12BIT QUAD 65MSPS 48LFCSP
ADI LFCSP
AD9230BCPZ ADI
IC ADC 12BIT QUAD 50MSPS 48LFCSP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
AD9229ABCPZ-65Analog Devices Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|