Čeština

| Part Number: | 1478608-5 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Část popisu: | SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - AC | 125 V |
| styl koncovky | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | - |
| Release Force | 70gf |
| Pretravel | 0.063" (1.6mm) |
| Balík | Bulk |
| Přeskočit | 0.030" (0.76mm) |
| Provozní teplota | -20°C ~ 130°C |
| Provozní poloha | 0.815" (20.7mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| provozní síla | 350gf |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| mechanické Life | 10,000,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Diferenciální cestování | 0.016" (0.4mm) |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 16A (AC) |
| Obvod | SPDT |
| Pohon Type | Lever, Roller |




SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
1478608-5TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|