Čeština
| Part Number: | BC857CLT1 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Část popisu: | TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 45 V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Transistor Type | PNP |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Série | - |
| Power - Max | 300 mW |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 100MHz |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 420 @ 2mA, 5V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 15nA (ICBO) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Číslo základního produktu | BC857 |
| BC857CLT1 Podrobnosti PDF [English] | BC857CLT1 PDF - EN.pdf |




BC857CLT1
Y-IC je kvalitní distributor produktů značky onsemi. Poskytujeme zákazníkům ty nejlepší produkty a služby.
BC857CLT1 je pnp bipolární tranzistor od onsemi. Je navržen pro univerzální zesilovačské a spínací aplikace.
PNP bipolární tranzistor
Kolektorový proud 100 mA
Napěťové přechodové napětí kolektor-emitor 45 V
Vysoké budící zisku proudu DC minimálně 420
Přechodová frekvence 100 MHz
Provozní teplotní rozsah od -55°C do 150°C
Vhodný pro širokou škálu univerzálních zesilovačských a spínacích aplikací
Vysoký výkon a spolehlivost
Kompaktní povrchová montážní pouzdro
Pouzdro/Obal: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Zabudovací balení: SOT-23-3 (TO-236)
BC857CLT1 je již neprodávaný produkt.
Doporučujeme zákazníkům kontaktovat náš prodejní tým prostřednictvím webových stránek ohledně informací o ekvivalentních nebo alternativních modelech.
Obvody univerzálních zesilovačů
Spínací obvody
Spotřební elektronika
Průmyslové řídicí systémy
Nejnovější technický list k produktu BC857CLT1 je dostupný na našich webových stránkách. Doporučujeme jej stáhnout pro podrobnou technickou specifikaci.
Doporučujeme zákazníkům požádat o nabídku na BC857CLT1 prostřednictvím našich webových stránek. Získejte cenovou nabídku nyní a vyuijte naši časově omezenou akci.
Interface
BC857CM NXP
INFINEON NA
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CE6327 INFIENO
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A SOT883
NEXPERIA BC857 - PNP GENERAL PUR
NOW NEXPERIA BC857CM
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A DFN1006B-3
BC857CG Original
NEXPERIA BC857CMB - SMALL SIGNAL
Interface
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CMB NXP
BC857CF PHILIPS
Interface
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
BC857CLT1onsemi |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|