Čeština

| Part Number: | 1546212-3 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Část popisu: | TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | Buchanan |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 3 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.197' (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C |
| Počet poloh | 3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.472' (12.00mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | Side Stacking |
| Proud - UL | 15 A |
| Proud - IEC | - |
| Délka kontaktu | 0.138' (3.50mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Barva | Gray |
| Číslo základního produktu | 1546212 |




TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
1546212-3TE Connectivity AMP Connectors |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|