Čeština

| Part Number: | 6447R-020 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | API Delevan |
| Část popisu: | PWR XFMR LAMINATED 30VA TH |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Napětí - Sekundární (při plném zatížení) | Parallel 10V, Series 20V |
| Napětí - Primární | 115V, 230V |
| Napětí - Izolace | 4000Vrms |
| Typ | Laminated Core |
| styl koncovky | PC Pin |
| Velikost / Rozměry | 66.68mm L x 55.55mm W |
| Série | 6447R |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Sekundárním vinutí (y) | Dual |
| Primární vinutí (y) | Dual |
| Power - Max | 30VA |
| Balík | Bulk |
| Typ montáže | Through Hole |
| Výška - Sedící (Max) | 39.67mm |
| Proud - výstup (Max) | Parallel 3A, Series 1.5A |
| centrum Tap | No |




PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
08P MTA156 ASSY W/TBS ON TAPE
02P MTA156 ASSY W/TBS ON TAPE
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
MULTI-PAIR 30COND 18AWG 500'
08P MTA156 ASSY W/TBS ON TAPE
CONN HEADER VERT 5POS 3.96MM
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
CONN RCPT 2P IDC 24AWG TIN-LEAD
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
MULTI-PAIR 30COND 18AWG 1000'
CONN RECEPT 2POS 24AWG MTA100
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC TERM
CONN RCPT 2P IDC 22AWG TIN-LEAD
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
6447R-020API Delevan Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|