Čeština
| Part Number: | AX7PBF1-983.0400T |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Abracon |
| Část popisu: | XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $17.827 |
| 250+ | $6.8987 |
| 500+ | $6.6561 |
| 1000+ | $6.5361 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | ClearClock™ AX7 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 8-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | LVPECL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 983.04 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 94mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 86mA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |




XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 933.1200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 933.1200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
AX7PBF1-983.0400TAbracon LLC |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|