AX7PBF1-983.0400T Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Abracon LLC AX7PBF1-983.0400T
Part Number: AX7PBF1-983.0400T
Výrobce / značka: Abracon
Část popisu: XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
Datasheety:
1.AX7PBF1-983.040.pdf ···
Informace o životním prostředí
Abracon REACH.pdf
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Supply 2.5V
    Typ XO (Standard)
    Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Série ClearClock™ AX7
    hodnocení -
    Paket / krabice 8-SMD, No Lead
    Balík Tape & Reel (TR)
    Výstup LVPECL
    Provozní teplota -40°C ~ 85°C
    Typ montáže Surface Mount
    Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm)
    Funkce Enable/Disable
    Frekvenční stabilita ±25ppm
    Frekvence 983.04 MHz
    Proud - Supply (Max) 94mA
    Proud - Supply (Vypnout) (Max) 86mA