Čeština
| Part Number: | ATS-04E-36-C2-R0 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Část popisu: | HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $8.6566 |
| 10+ | $8.4235 |
| 25+ | $7.9555 |
| 50+ | $7.4878 |
| 100+ | $7.0198 |
| 250+ | $6.5518 |
| 500+ | $6.0838 |
| 1000+ | $5.9668 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Šířka | 2.267' (57.60mm) |
| Typ | Top Mount |
| Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 14.82°C/W @ 100 LFM |
| Tvar | Rectangular, Fins |
| Série | pushPIN™ |
| Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| Chlazená balíček | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| materiál Finish | Blue Anodized |
| Materiál | Aluminum |
| Délka | 1.450' (36.83mm) |
| Výška ploutve | 0.450' (11.43mm) |
| Průměr | - |
| Číslo základního produktu | ATS-04E |
| Attachment Metoda | Push Pin |




HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM T766
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T766
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T766
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM
HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T766
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM
HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM T412
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T766
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T412
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/07/10
2025/02/27
2025/02/20
2025/03/30
ATS-04E-36-C2-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|