Čeština
| Part Number: | ATS-17G-201-C3-R0 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Část popisu: | HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 100+ | $4.7764 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Šířka | 1.969' (50.00mm) |
| Typ | Top Mount |
| Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 8.29°C/W @ 100 LFM |
| Tvar | Square, Fins |
| Série | pushPIN™ |
| Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| Chlazená balíček | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| materiál Finish | Blue Anodized |
| Materiál | Aluminum |
| Délka | 1.969' (50.00mm) |
| Výška ploutve | 0.472' (12.00mm) |
| Průměr | - |
| Číslo základního produktu | ATS-17G |
| Attachment Metoda | Push Pin |




HEATSINK 54X54X10MM XCUT
HEATSINK 54X54X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
ATS-17G-201-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|