Čeština
| Part Number: | ATS-18D-79-C1-R0 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Část popisu: | HEATSINK 30X30X10MM R-TAB |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 100+ | $4.1921 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Šířka | 1.181" (30.00mm) |
| Typ | Top Mount |
| Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 26.32°C/W @ 100 LFM |
| Tvar | Square, Fins |
| Série | pushPIN™ |
| Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| Chlazená balíček | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| materiál Finish | Blue Anodized |
| Materiál | Aluminum |
| Délka | 1.181" (30.00mm) |
| Výška ploutve | 0.394" (10.00mm) |
| Průměr | - |
| Číslo základního produktu | ATS-18D |
| Attachment Metoda | Push Pin |




HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T412
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
ATS-18D-79-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|