Čeština
| Part Number: | MAX9692EPE |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Část popisu: | IC COMPARATOR 1 W/LATCH 16DIP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | - |
| Napětí - Input Offset (Max) | 6.5mV @ 5V |
| Typ | with Latch |
| Dodavatel zařízení Package | 16-PDIP |
| Série | - |
| Prodlení propagace (Max) | 1.8ns |
| Paket / krabice | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Complementary, ECL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet elementů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Hystereze | - |
| Proud - Klidový (Max) | 26mA |
| Proud - výstup (Typ) | 50mA |
| Proud - Vstupní klidový (Max) | 20µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 60dB PSRR |
| Číslo základního produktu | MAX9692 |
| MAX9692EPE Podrobnosti PDF [English] | MAX9692EPE PDF - EN.pdf |




INTEGRATED CIRCUIT
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SOIC
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8UMAX
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SOIC
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 16DIP
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8UMAX
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SOIC
IC COMPARATOR
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8DIP
IC COMPARATOR
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8UMAX
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 10UMAX
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SOIC
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 16SOIC
IC COMPARATOR
IC COMP SNGL ECL W/LE 16SOIC
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 10UMAX
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8UMAX
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 16SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
MAX9692EPEAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|