Čeština

| Part Number: | AV60C-048L-150F06N |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Artesyn Embedded Power |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 15V 100W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $167.6333 |
| 200+ | $66.8879 |
| 500+ | $64.6517 |
| 1000+ | $63.5487 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V |
| Typ | Non-Isolated PoL Module |
| Velikost / Rozměry | 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) |
| Série | AV60C (150W) |
| Příkon (W) | 100 W |
| Paket / krabice | 9-DIP Module, 1/2 Brick |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off |
| Účinnost | 87% |
| Proud - výstup (Max) | 6.7A |
| Ovládací prvky | Enable, Active Low |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
SWITCH SNAP ACTION
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 150W
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
DC DC CONVERTER 12V 150W
AVAGO SOP8
AVAGO DIP8/SO
SWITCH SNAP ACTION
AVNERA QFN
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 15V 75W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
AV60C-048L-150F06NArtesyn Embedded Power |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|