Čeština
| Part Number: | ME40A1202C01 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Část popisu: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | 0.551 lb (249.93 g) |
| Napětí - Výstup | 12V |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC |
| Velikost / Rozměry | 3.78' L x 2.17' W x 1.32' H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) |
| Série | ME40 (40W) |
| Region Použitý | North America |
| Příkon (W) | 41 W |
| Polarizace | Positive Center |
| Balík | Box |
| výstupní konektor | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Provozní teplota | -20°C ~ 50°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Bez spotřeby elektrické energie | 100mW (Max) |
| Typ vstupu | Cord (Sold Separately) |
| vstupní konektor | NEMA 1-15P |
| Formulář | Wall Mount (Class II) |
| Účinnost | Level VI |
| Proud - výstup (Max) | 3.4A |
| Délka přívodního kabelu | 4.7' (1.45m) |
| Číslo základního produktu | ME40A1202 |
| Schválení agentura | CB, CE, DEMKO, UL |
| Aplikace | Medical |




AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 36W
AC/DC DESKTOP ADAPTER
MICRONE 2020+RoHS
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
SOT-23-5
SOT23-5 1703+PBF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
ME40A1202C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|