Čeština

| Part Number: | HLMP-CM12-Y20DD |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Avago Technologies (Broadcom) |
| Část popisu: | LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $1.163 |
| 200+ | $0.465 |
| 500+ | $0.4493 |
| 1000+ | $0.4408 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Vlnová délka - Peak | 516nm |
| Vlnová délka - Dominantní | 525nm |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 3.3V |
| Úhel pohledu | 15° |
| Dodavatel zařízení Package | T-1 3/4 |
| Velikost / Rozměry | - |
| Série | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Tape & Box (TB) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Millicandela Rating | 18150mcd |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Průhlednost objektivu | Clear |
| Styl objektivu | Round with Domed Top |
| Velikost objektivu | 5mm, T-1 3/4 |
| objektiv Color | Colorless |
| Výška (Max) | 11.05mm |
| Funkce | - |
| Aktuální - Test | 20mA |
| Konfigurace | Standard |
| Barva | Green |
| Číslo základního produktu | HLMP-CM |




LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED 5MM CYAN CLEAR ROUND T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED 5MM EXT BRIGHT CYAN CLR T/H
LED CYAN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED CYAN CLEAR T-1 3/4 T/H
LED CYAN CLEAR T-1 3/4 T/H
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
HLMP-CM12-Y20DDBroadcom Limited |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|