Broadcom Limited HLMP-CM12-Y20DD
Part Number: HLMP-CM12-Y20DD
Výrobce / značka: Avago Technologies (Broadcom)
Část popisu: LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
Datasheety:
1.HLMP-CM12-Y20DD.pdf ···
Stav RoHs: Lead free / RoHs compliant
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Vlnová délka - Peak 516nm
    Vlnová délka - Dominantní 525nm
    Napětí - vpřed (Vf) (typ) 3.3V
    Úhel pohledu 15°
    Dodavatel zařízení Package T-1 3/4
    Velikost / Rozměry -
    Série -
    Paket / krabice Radial
    Balík Tape & Box (TB)
    Typ montáže Through Hole
    Millicandela Rating 18150mcd
    Průhlednost objektivu Clear
    Styl objektivu Round with Domed Top
    Velikost objektivu 5mm, T-1 3/4
    objektiv Color Colorless
    Výška (Max) 11.05mm
    Funkce -
    Aktuální - Test 20mA