Čeština
| Part Number: | SC43-2R2 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Bel |
| Část popisu: | FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.1613 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Standardní balíček | 1,500 |
| Velikost / Rozměry | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | SC43 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Stav součásti | Active |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.96MHz |
| indukčnost | 2.2µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 47 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 47 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 2.7A |
| Proud - Saturace | 2.6A |




FIXED IND 27UH 740MA 522 MOHM
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58MOHM SMD
FIXED IND 27UH 740MA 522MOHM SMD
FIXED IND 22UH 860MA 378 MOHM
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 720MA 540MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
FIXED IND 22UH 860MA 378MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
SC43-2R2Bel |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|