Čeština
| Part Number: | FP1008R1-R150-R |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Coiltronics (Eaton) |
| Část popisu: | FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $1.3849 |
| 10+ | $1.2904 |
| 25+ | $1.1906 |
| 50+ | $0.9923 |
| 100+ | $0.9327 |
| 250+ | $0.8335 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ | - |
| Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | FP1008 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 150 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.315' (8.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.17mOhm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 79 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 90A |




FIXED IND 180NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 470NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 270NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 220NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 150NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH SMD
FIXED IND 120NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 300NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 180NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 270NH 74A 0.18MOHM SMD
IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS,
FIXED IND 390NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 100NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 63A 0.17MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
FP1008R1-R150-REaton - Electronics Division |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|