FP1008R1-R150-R Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Eaton - Electronics Division FP1008R1-R150-R
Part Number: FP1008R1-R150-R
Výrobce / značka: Coiltronics (Eaton)
Část popisu: FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD
Datasheety:
1.FP1008R1-R150-R.pdf ···
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Typ -
    Tolerance ±10%
    Velikost / Rozměry 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm)
    stínění Unshielded
    Série FP1008
    hodnocení -
    Q @ Freq -
    Paket / krabice Nonstandard
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -40°C ~ 125°C
    Typ montáže Surface Mount
    Materiál - jádro Ferrite
    Frekvence indukčnosti - test 100 kHz
    indukčnost 150 nH
    Výška - Sedící (Max) 0.315' (8.00mm)
    Frekvence - Self Resonant -
    DC Resistance (DCR) 0.17mOhm
    Aktuální hodnocení (AMPS) 79 A
    Aktuální - nasycení (ISAT) 90A