Čeština
| Part Number: | TR2/C518S-3-R |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Coiltronics (Eaton) |
| Část popisu: | FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.4533 |
| 200+ | $0.1763 |
| 500+ | $0.1704 |
| 1500+ | $0.1659 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - AC | 250 V |
| Velikost / Rozměry | 0.217' Dia x 0.598' L (5.50mm x 15.20mm) |
| Série | C518 |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Roztavení | 6.1 |
| Typ pojistky | Cartridge, Glass |
| DC Cold Resistance | 0.038 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 100A |
| Schválení agentura | CSA, UL |
| TR2/C518S-3-R Podrobnosti PDF [English] | TR2/C518S-3-R PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
C518 4A BUSS 1500T/R F
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
TR2/C518S-3-REaton - Electronics Division |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|