Čeština
| Part Number: | 317100N02 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | C&K |
| Část popisu: | SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 50+ | $106.5777 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| styl koncovky | PC Pin |
| Série | 3 |
| Šířka sekce | 0.315' (8.00mm) |
| Přečtěte Out | 0 ~ 9, A ~ F |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 31.00mm x 16.28mm |
| Balík | Bulk |
| výstup Code | Hexadecimal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 65°C |
| Počet sekcí | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| Materiál krytu | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Funkce | Dust Lens |
| Koncové čepice | Included |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Zobrazení znaků - výška | - |
| Hloubka za přírubou | 37.85mm |
| Kontakt Rating @ Napětí | 0.1A @ 120VAC/28VDC |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish | - |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | 317100 |
| Pohon Type | Thumbwheel |




SOCKET 12 POINT 3/4"
ST SOP16
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
WASHER FLAT #10 FIBRE
THUMB SWITCH
WIRELINE COUPLER ASSY, N(F) CONN
SOCKET 12 POINT 13/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 11/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 5/8"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 15/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 7/8"
THUMB SWITCH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
317100N02C&K |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|