Čeština

| Part Number: | 581L24C02ITT |
|---|---|
| Výrobce / značka: | CTS Corporation |
| Část popisu: | 5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1000+ | $15.6089 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | TCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 581 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 8-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | HCMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Funkce | - |
| Frekvenční stabilita | ±200ppb |
| Frekvence | 24.576 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 9.5mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |




5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
581L24C02ITTCTS-Frequency Controls |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|