Čeština
| Part Number: | CDM1208-03A-FP-R9-67 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | CUI Devices |
| Část popisu: | 3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $21.2212 |
| 210+ | $8.4683 |
| 510+ | $8.1852 |
| 990+ | $8.0452 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder |
| stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | M12-3 |
| Materiál skeletu | Brass |
| Shell Finish | Nickel |
| Série | CDM1208 |
| Balík | Tray |
| Orientace | A |
| Provozní teplota | -25°C ~ 80°C |
| Počet poloh | 3 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole |
| montážní Feature | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Vložte materiál | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 4A |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Female Sockets |
| Barva | Silver |
| kabel Zahájení | - |
| Materiál zadní skořepiny, pokovování | - |
| Aplikace | - |




4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, RE
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
3 PIN, PANEL MOUNT, SOLDER TERMI
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, RE
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, RE
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FR
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
CDM1208-03A-FP-R9-67CUI Devices |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|