Čeština

| Part Number: | 11299.1 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Conta-Clip |
| Část popisu: | PLUG-IN CONNECTOR |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $8.3193 |
| 200+ | $3.22 |
| 500+ | $3.1073 |
| 1000+ | $3.0502 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka drátu drátu | 7mm |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 10-22 AWG |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 250 V |
| Typ | Plug, Female Sockets |
| Točivý moment - Šroub | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| styl koncovky | Screw - Rising Cage Clamp |
| Série | PKB |
| Rozměr šroubu | M3 |
| Pozice za úroveň | 15 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| stoupání | 0.197" (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -30°C ~ 105°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 15 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 1.043" (26.50mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| hlavička orientace | - |
| Funkce | Retention Latches (Wire Side) |
| Proud - UL | 15 A |
| Proud - IEC | 10A |
| Délka kontaktu | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - |
| Materiál kontaktu | Bronze |
| Barva | Green |




POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP PLUG, LMR-400
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP JACK, LMR-400
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 128GB M.2 MODULE NVME
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
POSITIONER SPRING LOADED
POSITIONER SPRING LOADED
CONN BNC PLUG R/A 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 256GB M.2 MODULE NVME
TESSEL MICROSD MODULE
MEM CARD MICROSD 32GB CLASS 10
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 512GB M.2 MODULE NVME
CONN ADAPTER MICRO SD TO SD
PLUG-IN CONNECTOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/3
2024/11/5
2025/01/9
2025/07/22
11299.1Conta-Clip, Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|