Čeština

| Part Number: | 82737001 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Crouzet |
| Část popisu: | GEARMOTOR 250 RPM 12V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC |
| Typ | DC Motor |
| Moment - jmenovitý (oz-in / mNm) | 708.1 / 5000 |
| Moment - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| styl koncovky | Solder Tab |
| Velikost / Rozměry | Square - 2.559' x 2.559' (65.00mm x 65.00mm) |
| Série | 82737 |
| RPM | 250 RPM |
| Power - ohodnocený | 8W |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Montážní otvor Rozteč | 3.118' (79.20mm) |
| Typ motoru | Brushed |
| Délka - Hřídel a ložiska | 0.764' (19.40mm) |
| Redukce Ratio | 25 |
| Funkce | Gearmotor |
| Funkce | Noise Filter |
| Encoder Type | - |
| Průměr - Hřídel | 0.276' (7.00mm) |
| Schválení agentura | - |




GEARMOTOR 18 RPM 12V
GEARMOTOR 125 RPM 24V
GEARMOTOR 125 RPM 12V
SCRDR DUAL MAT T-15 TAMP 3/16X6
GEARMOTOR 50 RPM 12V
GEARMOTOR
GEARMOTOR 21 RPM 24V
GEARMOTOR 100 RPM 12V
GEARMOTOR 37 RPM 24V
SET SCRDR COMB 8PC
GEARMOTOR 75 RPM 12V
SCRDR DUAL MAT T-10 TAMP 3/16X6
GEARMOTOR 74 RPM 24V
GEARMOTOR 25 RPM 12V
GEARMOTOR 18 RPM 24V
GEARMOTOR 7 RPM 12V
GEARMOTOR 250 RPM 24V
GEARMOTOR 147 RPM 24V
GEARMOTOR 40 RPM 12V
GEARMOTOR 12 RPM 12V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
82737001Crouzet |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|