Čeština

| Part Number: | IRF01EB102K |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Dale / Vishay |
| Část popisu: | FIXED IND 1MH 60MA 26 OHM TH |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ | - |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | IRF |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 60 @ 790kHz |
| Paket / krabice | Axial |
| Balík | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 790 kHz |
| indukčnost | 1 mH |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 1.4MHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 26Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 60 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |




FIXED IND 82UH 175MA 3.2 OHM TH
FIXED IND 22UH 285MA 1.2 OHM TH
FIXED IND 100NH 1.35A 60 MOHM TH
FIXED IND 10UH 370MA 720 MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 470MA 450MOHM TH
FIXED IND 3.9UH 555MA 320MOHM TH
FIXED IND 680UH 75MA 18 OHM TH
FIXED IND 8.2UH 425MA 550MOHM TH
FIXED IND 10UH 370MA 720 MOHM TH
FIXED IND 18UH 315MA 1 OHM TH
FIXED IND 82UH 175MA 3.2 OHM TH
FIXED IND 100NH 1.35A 60 MOHM TH
FIXED IND 1UH 815MA 150 MOHM TH
FIXED IND 680UH 75MA 18 OHM TH
FIXED IND 47UH 205MA 2.3 OHM TH
FIXED IND 470NH 1A 100 MOHM TH
FIXED IND 390NH 1A 90 MOHM TH
FIXED IND 100UH 165MA 3.5 OHM TH
FIXED IND 68UH 185MA 2.9 OHM TH
FIXED IND 100UH 165MA 3.5 OHM TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
IRF01EB102KVishay Dale |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|