Čeština
| Part Number: | ISC1210SY820K |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Dale / Vishay |
| Část popisu: | FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 2000+ | $0.4554 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.49mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | ISC-1210 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Iron Powder |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.52 MHz |
| indukčnost | 82 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.095' (2.41mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 11MHz |
| DC Resistance (DCR) | 11Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 85 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |




FIXED IND 68NH 475MA 350MOHM SMD
FIXED IND 100NH 450MA 500MOHM SM
FIXED IND 150NH 600MA 200MOHM SM
FIXED IND 150NH 600MA 200MOHM SM
FIXED IND 120NH 630MA 200MOHM SM
FIXED IND 68NH 475MA 350MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 1.6OHM SMD
FIXED IND 68UH 90MA 10 OHM SMD
FIXED IND 5.6UH 210MA 1.4OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 1.6OHM SMD
FIXED IND 100NH 450MA 500MOHM SM
FIXED IND 68UH 90MA 10 OHM SMD
FIXED IND 82NH 460MA 450MOHM SMD
FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD
FIXED IND 56NH 485MA 280MOHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM
FIXED IND 82NH 460MA 450MOHM SMD
FIXED IND 5.6UH 210MA 1.4OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM
FIXED IND 100NH 450MA 500MOHM SM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/05/22
2025/04/4
2025/02/20
2024/11/4
ISC1210SY820KVishay Dale |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|