RCG04027K50JNED Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Vishay Dale RCG04027K50JNED
Part Number: RCG04027K50JNED
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Část popisu: RES SMD 7.5K OHM 5% 1/16W 0402
Datasheety:
1.RCG04027K50JNED.pdf ···
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Tolerance ±5%
    teplotní koeficient ±200ppm/°C
    Dodavatel zařízení Package 0402
    Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Série RCG e3
    Režim panel 7.5 kOhms
    Příkon (W) 0.063W, 1/16W
    Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -55°C ~ 155°C
    Počet účastnických ukončení 2
    Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)