RLR07C8063FSB14 Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Vishay Dale RLR07C8063FSB14
Part Number: RLR07C8063FSB14
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Část popisu: RES 806K OHM 1% 1/4W AXIAL
Datasheety:
1.RLR07C8063FSB14.pdf ···
Stav RoHs: Lead free / RoHs compliant
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Tolerance ±1%
    teplotní koeficient ±100ppm/°C
    Dodavatel zařízení Package Axial
    Velikost / Rozměry 0.090' Dia x 0.250' L (2.29mm x 6.35mm)
    Série Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
    Režim panel 806 kOhms
    Příkon (W) 0.25W, 1/4W
    Paket / krabice Axial
    Balík Bulk
    Provozní teplota -65°C ~ 150°C
    Počet účastnických ukončení 2
    Výška - Sedící (Max) -
    Funkce Military, Moisture Resistant, Weldable
    Poruchovost S (0.001%)