Čeština
| Part Number: | RN50C7150BRSL |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Dale / Vishay |
| Část popisu: | RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $1.506 |
| 200+ | $0.5828 |
| 500+ | $0.5626 |
| 1000+ | $0.5525 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.065' Dia x 0.150' L (1.65mm x 3.81mm) |
| Série | Military, MIL-R-10509/8, RN50 |
| Režim panel | 715 Ohms |
| Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |
| Paket / krabice | Axial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Film |
| Číslo základního produktu | RN50 |




RES 69.8 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 69.8 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 69.8K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 69.8 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 715 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 69.8K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 715 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 69.8 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 7.15K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 7.15K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 7.15K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 7.15K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 715 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 7.15K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 715 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 69.8K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 706 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 7.15K OHM 1/20W 1% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
RN50C7150BRSLVishay Dale |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|