RN50C7150BRSL Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Vishay Dale RN50C7150BRSL
Part Number: RN50C7150BRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Část popisu: RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL
Datasheety:
1.RN50C7150BRSL.pdf ···
Stav RoHs: Lead free / RoHs compliant
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Tolerance ±0.1%
    teplotní koeficient ±50ppm/°C
    Dodavatel zařízení Package Axial
    Velikost / Rozměry 0.065' Dia x 0.150' L (1.65mm x 3.81mm)
    Série Military, MIL-R-10509/8, RN50
    Režim panel 715 Ohms
    Příkon (W) 0.05W, 1/20W
    Paket / krabice Axial
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -65°C ~ 175°C