RN60D1742FB14 Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Vishay Dale RN60D1742FB14
Part Number: RN60D1742FB14
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Část popisu: RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety:
1.RN60D1742FB14.pdf ···
HTML Datasheet
CMF (Military RN/RL).pdf
Stav RoHs: Lead free / RoHs compliant
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Tolerance ±1%
    teplotní koeficient ±100ppm/°C
    Dodavatel zařízení Package Axial
    Velikost / Rozměry 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
    Série Military, MIL-R-10509/1, RN60
    Režim panel 17.4 kOhms
    Příkon (W) 0.25W, 1/4W
    Paket / krabice Axial
    Balík Bulk
    Provozní teplota -65°C ~ 175°C