Čeština
| Part Number: | RWR89S3320FSS70 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Dale / Vishay |
| Část popisu: | RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1000+ | $5.2784 |
| 2000+ | $5.2261 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.187' Dia x 0.560' L (4.75mm x 14.22mm) |
| Série | Military, MIL-PRF-39007, RWR89S |
| Režim panel | 332 Ohms |
| Příkon (W) | 3W |
| Paket / krabice | Axial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Military, Moisture Resistant |
| Poruchovost | S (0.001%) |
| Složení | Wirewound |
| Číslo základního produktu | RWR89 |




RES 3.32K OHM 1% 3W AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 332 OHM 1% 3W AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 3.32K OHM 3W 0.5% WW AXIAL
RES 3.32K OHM 0.5% 3W AXIAL
RES 3.32K OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 332 OHM 1% 3W AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 3.32K OHM 3W 0.5% WW AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 3.32K OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 3.32K OHM 3W 0.5% WW AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 3.32K OHM 0.5% 3W AXIAL
RES 3.32K OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
RWR89S3320FSS70Vishay Dale |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|