Čeština
| Part Number: | TNPW20101K96BEEF |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Dale / Vishay |
| Část popisu: | RES 1.96K OHM 0.1% 2/5W 2010 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Série | TNPW e3 |
| Režim panel | 1.96 kOhms |
| hodnocení | - |
| Příkon (W) | 0.4W, 2/5W |
| Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Funkce | Moisture Resistant |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thin Film |
| Číslo základního produktu | TNPW2010 |




RES 1.91K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 200K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.8K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 200K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.91K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 1% 2/5W 2010
RES 1.96K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 1% 2/5W 2010
RES 1.87K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.87K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 200K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.87K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.91K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.96K OHM 0.1% 2/5W 2010
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/3
2024/11/5
2025/01/9
2025/07/22
TNPW20101K96BEEFVishay Dale |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|