Čeština
| Part Number: | SMCJ170A-13 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Diodes Incorporated |
| Část popisu: | TVS DIODE 170VWM 275VC SMC |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 170V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 275V |
| Napětí - porucha (Min) | 189V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMC |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 5.5A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | SMCJ170 |
| Aplikace | General Purpose |
| SMCJ170A-13 Podrobnosti PDF [English] | SMCJ170A-13 PDF - EN.pdf |




SMCJ170A-13
Diodes Incorporated - Y-IC je kvalitní distributor produktů Diodes Incorporated a poskytne zákazníkům ty nejlepší produkty a služby.
TVS Diody 170VWM 275VC SMC
Napětí Reverzní odolnost (Typ): 170V
Napětí Prasknutí (Min): 170V
Napětí Zkracování (Max) @ Ipp: 189V
Elektrický proud Vrcholný pulz (10/1000s): 275V
Výkon Vrcholný pulz: 5,5A
Ochrana napájecí linky: 1500W (1,5kW)
Bidirectionální kanály: Ne
Napětí Prasknutí: SMC
Polarizace: DO-214AB, SMC
Ripple proud Nízká frekvence: Všeobecné použití
Poskytuje vynikající ochranu před přepětím pro citlivé elektronické obvody
Kompaktní povrchová montážní pouzdro
Vhodné pro široké spektrum aplikací vyžadujících přepěťovou ochranu
Balení do pásků a rolí (Tape & Reel TR)
Povrchová montáž (SMC) pouzdro
Provozní teplota: -55°C až +150°C (TJ)
SMCJ170A-13 je aktivní produkt a momentálně nejsou plány na jeho ukončení výroby.
K dispozici jsou ekvivalentní nebo alternativní modely. Zákazníci jsou vyzváni, aby nás kontaktovali prostřednictvím webové stránky pro více informací.
Ochrana napájecí sítě
Telekomunikační zařízení
Průmyslová automatizace a řídicí systémy
Automobilová elektronika
Nejautoritativnější datasheet pro SMCJ170A-13 je dostupný na našem webu. Doporučujeme si jej stáhnout pro podrobné technické specifikace.
Zákazníci jsou vyzváni, aby si na našem webu vyžádali cenovou nabídku na SMCJ170A-13. Získejte nabídku, dozvíte se více nebo využijte naší časově omezené akce.
TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
SMCJ170A-E3 VISHAY
TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
TVS DIODE 170V 275V DO214AB
TVS DIODE 170V 275V DO214AB
VISHAY SMC
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
TVS DIODE 170V 275V DO214AB
VISHAY DO-214AB
VISHAY DO-214ABSMC
TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
SMCJ170A-13Diodes Incorporated |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|