Čeština

| Part Number: | BFC237126124 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Draloric/Vishay |
| Část popisu: | CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 2000+ | $0.5157 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 100V |
| Napìtí - AC | 63V |
| Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins |
| Velikost / Rozměry | 0.394' L x 0.157' W (10.00mm x 4.00mm) |
| Série | MKT371 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 0.300' (7.62mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.354' (9.00mm) |
| Funkce | Long Life |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Metallized |
| kapacitní | 0.12 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| BFC237126124 Podrobnosti PDF [English] | BFC237126124 PDF - EN.pdf |




CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD
CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD
CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD
CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
BFC237126124Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|