Čeština
| Part Number: | 845-032-560-502 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | EDAC Inc. |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 25+ | $62.4976 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Řádky ukončení | 2 |
| Ukončení | Solder |
| Série | 845 |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 16 |
| Počet poloh | 32 |
| Typ montáže | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiál - Izolace | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Funkce | Card Extender |
| Typ kontaktu | Cantilever |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Číslo základního produktu | 845-032 |




CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 32POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
845-032-560-502EDAC Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|