EPCOS (TDK) B43255A5476M
Part Number: B43255A5476M
Výrobce / značka: EPCOS (TDK)
Část popisu: CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Datasheety: None
Stav RoHs: Lead free / RoHs compliant
    Atribut produktu Hodnota atributu
    napìtí 450V
    Tolerance ±20%
    Povrchová montáž Land Velikost -
    Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
    Série B43255
    Ripple Current 390mA @ 120Hz
    Polarizace Polar
    Stav součásti Active
    Obal Bulk
    Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
    Provozní teplota -25°C ~ 105°C
    Typ montáže Through Hole
    Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
    Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
    Impedance -
    Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Equivalent Resistance Series) -
    kapacitní 47µF