Čeština
| Part Number: | 8ETX06S |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Část popisu: | DIODE GEN PURP 600V 8A D2PAK |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 3V @ 8A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Dodavatel zařízení Package | D2PAK |
| Standardní balíček | 1,000 |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Série | FRED Pt® |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 24ns |
| Stav součásti | Obsolete |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Ostatní jména | *8ETX06S |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota - spojení | -65°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Diode Type | Standard |
| Detailní popis | Diode Standard 600V 8A Surface Mount D2PAK |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 50µA @ 600V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 8A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| Číslo základní části | 8ETX06 |
| 8ETX06S Podrobnosti PDF [English] | 8ETX06S PDF - EN.pdf |




DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB
DIODE GEN PURP 600V 8A TO262
DIODE GEN PURP 600V 8A D2PAK
DIODE GEN PURP 600V 8A D2PAK
DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB
8ETX06STRLPBF VISHAY
8ETU04STRRPFBF REEL
DIODE GP 600V 8A TO220ACFP
VIS TO-263
DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 8A TO220FP
VISHAY TO220-2
DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB
8ETU04PBF IR
DIODE GEN PURP 400V 8A TO263AB
DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 8A TO262-3
8ETU04SPBF IR
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
8ETX06SElectro-Films (EFI) / Vishay |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|