Čeština
| Part Number: | 09185265004 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | HARTING |
| Část popisu: | CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | - |
| Ukončení | Kinked Pin, Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall |
| Série | SEK |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.650' (16.51mm) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.681' (17.30mm) |
| Izolační barva | Gray |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Keying Slot, Mounting Flange |
| upevňovací Type | Latch Lock/Eject Hooks, Long |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.114' (2.90mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.240' (6.10mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Aplikace | - |




CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC ANGLED MALE, 2.9MM TAILS
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK-18 SV MA STD STR29 RLG 24P P
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK-18 SV FE TYPA 26P AU076 BUL
CONN RCPT 26P IDC 26-28AWG GOLD
SEK-18 SV MA STD STR29 RKZ 24P P
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN RCPT 26P IDC 26-28AWG GOLD
SEK/IDC ANGLED MALE, 2.9MM TAILS
SEK/IDC FEMALE, 24PIN STRAIN REL
SEK-18 SV MA STD ANG29 RKZ 24P P
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
SEK/IDC STRAIGHT MALE, 2.9MM TAI
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
09185265004HARTING |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|