Čeština

| Part Number: | 0332008.VXP |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Hamlin / Littelfuse |
| Část popisu: | FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $46.3978 |
| 200+ | $17.9565 |
| 500+ | $17.3246 |
| 1000+ | $17.013 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 125 V |
| Napìtí - AC | 250 V |
| Velikost / Rozměry | 0.250' Dia x 1.250' L (6.35mm x 31.75mm) |
| Série | 332 |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | 3AB, 3AG, 1/4' x 1-1/4' |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Requires Holder |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Roztavení | 16.45 |
| Typ pojistky | Cartridge, Ceramic |
| DC Cold Resistance | 0.0088 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 8 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 100A |
| Schválení agentura | CE, cULus, PSE |
| 0332008.VXP Podrobnosti PDF [English] | 0332008.VXP PDF - EN.pdf |




FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
TERM BLOCK 2POS 45DEG 5.08MM PCB
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
0332008.VXPLittelfuse Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|