Čeština
| Part Number: | V230LA40CPX2855 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Hamlin / Littelfuse |
| Část popisu: | VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.6012 |
| 200+ | $0.2324 |
| 500+ | $0.2251 |
| 1000+ | $0.2208 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Varistorové napětí (typ) | 360 V |
| Varistorové napětí (Min) | 324 V |
| Varistorové napětí (Max) | 396 V |
| Série | C-III |
| Paket / krabice | Disc 20mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Maximální AC voltů | 230 V |
| Energie | 280J |
| Aktuální - Překročení | 10 kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 7000 pF @ 1 MHz |
| V230LA40CPX2855 Podrobnosti PDF [English] | V230LA40CPX2855 PDF - EN.pdf |




VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
RAD VARISTOR 20MM
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
RAD VARISTOR 20MM
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
VARISTOR 354V 10KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2024/01/20
2024/09/10
2024/10/16
2025/02/20
V230LA40CPX2855Littelfuse Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|