Čeština
| Part Number: | 9DBU0641AKILF |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Renesas Electronics Corporation |
| Část popisu: | IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $12.8434 |
| 200+ | $4.9708 |
| 490+ | $4.7959 |
| 980+ | $4.7099 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 1.425V ~ 1.575V |
| Dodavatel zařízení Package | 40-VFQFPN (5x5) |
| Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:6 |
| Paket / krabice | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | Tray |
| PLL | Yes |
| Výstup | LP-HCSL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Hlavní účel | PCI Express (PCIe) |
| Vstup | HCSL |
| Frekvence - Max | 167MHz |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | Yes/Yes |
| Číslo základního produktu | 9DBU0641 |
| 9DBU0641AKILF Podrobnosti PDF [English] | 9DBU0641AKILF PDF - EN.pdf |




IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF
7 O/P 1.5V ULP PCIE FOB
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.50MM
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.50MM
IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.50MM
IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
VFQFPN 5.00X5.00X0.90 MM, 0.40MM
IC BUFFER 5OUTPUT 1.5V 32MLF
IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF
IC BUFFER 6OUTPUT 1.5V 40MLF
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
9DBU0641AKILFRenesas Electronics America Inc |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|