Čeština
| Part Number: | QS3126Q |
|---|---|
| Výrobce / značka: | IDT (Renesas Electronics Corporation) |
| Část popisu: | QUADRUPLE BUS SWITCH |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.1444 |
| 200+ | $0.056 |
| 500+ | $0.054 |
| 1000+ | $0.053 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájecí napětí Zdroj | Single Supply |
| Napětí - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Typ | Bus Switch |
| Dodavatel zařízení Package | 16-QSOP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| nezávislými okruhy | 4 |
| Aktuální - Výstup High, Low | - |
| Obvod | 1 x 1:1 |
| Číslo základního produktu | QS3126 |
| QS3126Q Podrobnosti PDF [English] | QS3126Q PDF - EN.pdf |




QS3126Q
Y-IC je kvalitní distributor produktů značky IDT. Zajišťujeme zákazníkům nejlepší produkty a služby.
QS3126Q je specializovaný řídicí obvod pro hot-swap, navržený pro vysokovýkonné aplikace.',
Hlavní vlastnosti
Podpora funkce hot-swap, ochrana proti přepětí a přetížení, nastavitelné omezení proudu a řízení rychlosti změny napětí, thermal shutdown a opakované pokusy o zapnutí.
Zajišťuje spolehlivé a bezpečné řízení napájení ve kritických systémech, zjednodušuje návrh systému a snižuje dobu vývoje, zvyšuje provozní dobu systému a chrání citlivé komponenty.
Paket SSOP-16, kompaktní rozměry vhodné pro vysoké hustoty circuitových desek, optimalizované tepelné a elektrické parametry pro spolehlivý provoz.
Tento produkt je aktuálně ve výrobě. K dispozici jsou i ekvivalentní nebo alternativní modely: QS3126QA, QS3126QP. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým přes webové stránky Y-IC.
Servery a úložné systémy, telekomunikační zařízení, průmyslová automatizace a řídicí systémy, lékařská technika, vojenské a letecké aplikace.
Navštivte webové stránky Y-IC pro stažení nejautoritativnějšího datasheetu pro QS3126Q.
Doporučujeme zákazníkům požádat o nabídku na webu Y-IC. Získejte cenovou nabídku, dozvíte se více nebo využijte naši limitovanou časovou nabídku.
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
QUADRUPLE BUS SWITCH
QS3126 0
IDT TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
QS3125 - QUICKSWITCH HIGH-SPEED
IDT SOP14
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QS3125S1 IDT
QUALITY SOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
IDT SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/07/16
2024/10/30
2025/04/17
2024/04/27
QS3126QIDT, Integrated Device Technology Inc |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|