Čeština
| Part Number: | XLH535160.000000X |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Renesas Electronics Corporation |
| Část popisu: | XTAL OSC XO 160.0000MHZ HCMOS |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1000+ | $1.4762 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |
| Série | XPRESSO™ FXO-HC53 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Balík | Strip |
| Výstup | HCMOS |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 160 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 55mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Číslo základního produktu | XLH535 |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |




XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 133.3300MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 146.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 179.5905MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 225.0600MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 800.0000KHZ HCMOS
XTAL OSC XO 147.4560MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 192.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 160.2560MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 180.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 135.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 155.5200MHZ HCMOS
XTAL OS XO 133.333333MHZ LVCMOS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
XLH535160.000000XRenesas Electronics America Inc |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|