Čeština
| Part Number: | IRG4PC30WPBF |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Část popisu: | IGBT 600V 23A TO247AC |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $2.4709 |
| 200+ | $0.9563 |
| 500+ | $0.9232 |
| 1000+ | $0.9058 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 600 V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.7V @ 15V, 12A |
| Zkušební podmínky | 480V, 12A, 23Ohm, 15V |
| Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C | 25ns/99ns |
| přepínání energie | 130µJ (on), 130µJ (off) |
| Dodavatel zařízení Package | TO-247AC |
| Série | - |
| Power - Max | 100 W |
| Paket / krabice | TO-247-3 |
| Balík | Bag |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ vstupu | Standard |
| Typ IGBT | - |
| Gate Charge | 51 nC |
| Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) | 92 A |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 23 A |
| Číslo základního produktu | IRG4PC30 |
| IRG4PC30WPBF Podrobnosti PDF [English] | IRG4PC30WPBF PDF - EN.pdf |




IRG4PC30WPBF
Infineon Technologies je předním výrobcem polovodičových součástek a Y-IC je důvěryhodný distributor, který zákazníkům nabízí nejlepší produkty a služby.
IRG4PC30WPBF je samostatný IGBT (Izolovaný Gate Bipolární Tranzistor), navržený pro vysokovýkonné spínací aplikace. Nabízí vysoké napětí až do 600 V a maximální kolektorový proud 23 A, čímž je vhodný pro širokou škálu systémů pro přeměnu a řízení výkonu.
Vysoké napětí až 600 V
Maximální kolektorový proud 23 A
Nízký napěťový pokles v zapnutém stavu (Vce(on))
Rychlé spínací vlastnosti
Robustní a spolehlivý výkon
Efektivní přeměna a řízení výkonu
Spolehlivá funkce ve vysokovýkonných aplikacích
Snadná integrace do obvodových řešení
Vhodný pro široké spektrum elektrických a elektronických systémů
IRG4PC30WPBF je balen v pouzdru typu TO-247-3 s průchozími dírami, které poskytuje dobré tepelné i elektrické vlastnosti. Rozměry pouzdra a zapojení pinů jsou jasně uvedeny v datovém listu.
IRG4PC30WPBF je již zastaralý produkt, což znamená, že byl výrobcem ukončen. Nicméně, existují ekvivalentní nebo alternativní modely od Infineon Technologies nebo jiných výrobců polovodičových součástek. Doporučujeme zákazníkům obrátit se na náš prodejní tým pro více informací o dostupných možnostech.
Napájecí zdroje
Pohony motorů
Invertory
Průmyslová zařízení
Systémy obnovitelné energie
Nejaktuálnější a nejspolehlivější datový list pro IRG4PC30WPBF je dostupný na našich webových stránkách. Zákazníci jsou vyzváni, aby si jej stáhli a podrobně prostudovali pro získání technických specifikací a výkonových charakteristik tohoto produktu.
Doporučujeme zákazníkům žádat o cenové nabídky na IRG4PC30WPBF prostřednictvím našich webových stránek. Získejte nabídku nyní a využijte naší konkurenceschopné cenové politiky a spolehlivých dodacích podmínek.
IGBT 600V 49A 160W TO247AC
IGBT 600V 49A 160W TO247AC
IGBT 600V 42A 160W TO247AC
IGBT 600V 34A 100W TO247AC
IRG4PC40KD IR
IRG4PC30 - TRANS IGBT CHIP N-CH
IGBT 600V 23A 100W TO247AC
IGBT 600V 49A 160W TO247AC
IGBT 600V 42A 160W TO247AC
IGBT 600V 28A TO247AC
ULTRAFAST COPACK IGBT W/ULTRAFAS
IGBT 600V 49A TO247AC
ULTRAFAST SPEED IGBT
IRG4PC30UD IR
IRG4PC30W IR
IR TO-247
IR TO-247
IGBT 600V 23A 100W TO247AC
IR TO-247
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/07/10
2025/02/27
2025/02/20
2025/03/30
IRG4PC30WPBFInfineon Technologies |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|