Čeština
| Part Number: | C0402C360F4HACAUTO |
|---|---|
| Výrobce / značka: | KEMET |
| Část popisu: | CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.0685 |
| 200+ | $0.0273 |
| 500+ | $0.0265 |
| 1000+ | $0.026 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±1% |
| Tloušťka (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| teplotní koeficient | X8R |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | SMD Auto X8R HT150C |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL, High Temperature |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 36 pF |
| Číslo základního produktu | C0402C |
| Aplikace | Automotive |
| C0402C360F4HACAUTO Podrobnosti PDF [English] | C0402C360F4HACAUTO PDF - EN.pdf |




CAP CER 36PF 25V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 3.3PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 0402 36PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 10V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 16V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
C0402C360F4HACAUTOKEMET |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|