C0402C360F4HACAUTO Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
KEMET C0402C360F4HACAUTO
Part Number: C0402C360F4HACAUTO
Výrobce / značka: KEMET
Část popisu: CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB
Datasheety:
1.C0402C360F4HACA.pdf ···
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Jmenovitá 16V
    Tolerance ±1%
    Tloušťka (Max) 0.022" (0.55mm)
    teplotní koeficient X8R
    Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Série SMD Auto X8R HT150C
    hodnocení AEC-Q200
    Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -55°C ~ 150°C
    Typ montáže Surface Mount, MLCC
    Rozestup vývodù -
    Výška - Sedící (Max) -
    Funkce Low ESL, High Temperature
    Poruchovost -
    kapacitní 36 pF