C1206C470F5GACTU Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
KEMET C1206C470F5GACTU
Part Number: C1206C470F5GACTU
Výrobce / značka: KEMET
Část popisu: CAP CER 47PF 50V NP0 1206
Datasheety:
1.C1206C470F5GACT.pdf ···
Stav RoHs: Bez olova / V souladu RoHS
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Jmenovitá 50V
    Tolerance ±1%
    Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm)
    teplotní koeficient C0G, NP0
    Standardní balíček 4,000
    Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Série C
    hodnocení -
    Stav součásti Active
    Obal Tape & Reel (TR)
    Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
    Ostatní jména C1206C470F5GAC
    C1206C470F5GAC7800
    Provozní teplota -55°C ~ 125°C
    Typ montáže Surface Mount, MLCC
    Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
    Výrobní standardní doba výroby 48 Weeks
    Lead Style -
    Rozestup vývodù -
    Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
    Výška - Sedící (Max) -
    Funkce Low ESL
    Poruchovost -
    Detailní popis 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
    kapacitní 47pF