Čeština
| Part Number: | C325C169B3G5TA7301 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | KEMET |
| Část popisu: | CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.2279 |
| 200+ | $0.0882 |
| 500+ | $0.0851 |
| 1000+ | $0.0836 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Série | GoldMax 300 Comm C0G |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Rozestup vývodù | 0.200" (5.08mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1.6 pF |
| Číslo základního produktu | C325C |
| Aplikace | General Purpose |
| C325C169B3G5TA7301 Podrobnosti PDF [English] | C325C169B3G5TA7301 PDF - EN.pdf |




CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 10%
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 10%
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 5%
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
C325C169B3G5TA7301KEMET |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|