1206J1K20820JCT Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Knowles Syfer 1206J1K20820JCT
Part Number: 1206J1K20820JCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Část popisu: CAP CER 82PF 1.2KV C0G/NP0 1206
Datasheety:
1.1206J1K20820JCT.pdf ···
Informace o životním prostředí
Environmental Status Syfer.pdf
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Jmenovitá 1200V (1.2kV)
    Tolerance ±5%
    Tloušťka (Max) 0.063' (1.60mm)
    teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
    Velikost / Rozměry 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    Série -
    hodnocení -
    Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -55°C ~ 125°C
    Typ montáže Surface Mount, MLCC
    Lead Style -
    Rozestup vývodù -
    Výška - Sedící (Max) -
    Funkce -
    Poruchovost -
    kapacitní 82 pF