1206Y0630151FAR Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Knowles Syfer 1206Y0630151FAR
Part Number: 1206Y0630151FAR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Část popisu: CAP CER 150PF 63V C0G/NP0 1206
Datasheety:
1.1206Y0630151FAR.pdf ···
Informace o životním prostředí
Environmental Status Syfer.pdf
Stav RoHs:
Ship From: Hong Kong
Získejte nejnižší ceny dotazem
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Jmenovitá 63V
    Tolerance ±1%
    Tloušťka (Max) 0.063' (1.60mm)
    teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
    Velikost / Rozměry 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    Série FlexiCap™
    hodnocení AEC-Q200
    Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -55°C ~ 125°C
    Typ montáže Surface Mount, MLCC
    Lead Style -
    Rozestup vývodù -
    Výška - Sedící (Max) -
    Funkce Soft Termination
    Poruchovost -
    kapacitní 150 pF