Čeština
| Part Number: | 1210Y2K00391MXR |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Knowles Syfer |
| Část popisu: | CAP CER 390PF 2KV X7R 1210 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.2282 |
| 200+ | $0.0883 |
| 500+ | $0.0852 |
| 1000+ | $0.0837 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 2000V (2kV) |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | FlexiCap™ |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 390 pF |
| Číslo základního produktu | 1210Y |
| Aplikace | Boardflex Sensitive |
| 1210Y2K00391MXR Podrobnosti PDF [English] | 1210Y2K00391MXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 3900PF 2KV X7R 1210
CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 390PF 2KV X7R 1210
CAP CER 390PF 2KV X7R 1210
CAP CER 3900PF 2KV X7R 1210
CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 3900PF 2KV X7R 1210
CAP CER 3900PF 2KV X7R 1210
CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1210
CAP CER 390PF 2KV X7R 1210
CAP CER 390PF 2KV X7R 1210
CAP CER 390PF 2KV X7R 1210
CAP CER 3900PF 2KV X7R 1210
CAP CER 3900PF 2KV X7R 1210
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
1210Y2K00391MXRKnowles Syfer |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|