1812J1000822KAT Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
Knowles Syfer 1812J1000822KAT
Part Number: 1812J1000822KAT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Část popisu: CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
Datasheety:
1.1812J1000822KAT.pdf ···
Informace o životním prostředí
Environmental Status Syfer.pdf
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Napětí - Jmenovitá 100V
    Tolerance ±10%
    Tloušťka (Max) 0.098' (2.50mm)
    teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
    Velikost / Rozměry 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
    Série -
    hodnocení AEC-Q200
    Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -55°C ~ 125°C
    Typ montáže Surface Mount, MLCC
    Lead Style -
    Rozestup vývodù -
    Výška - Sedící (Max) -
    Funkce -
    Poruchovost -
    kapacitní 8200 pF