Čeština
| Part Number: | 1812J6K00102MXR |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Knowles Syfer |
| Část popisu: | CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 6000V (6kV) |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1000 pF |
| Číslo základního produktu | 1812J |
| Aplikace | General Purpose |
| 1812J6K00102MXR Podrobnosti PDF [English] | 1812J6K00102MXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
1812J6K00102MXRKnowles Syfer |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|