Čeština
| Part Number: | 1812Y1K20120FCT |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Knowles Syfer |
| Část popisu: | CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.7161 |
| 200+ | $0.2768 |
| 500+ | $0.2681 |
| 1000+ | $0.2636 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 1200V (1.2kV) |
| Tolerance | ±1% |
| Tloušťka (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | FlexiCap™ |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 12 pF |
| Číslo základního produktu | 1812Y |
| Aplikace | Boardflex Sensitive |
| 1812Y1K20120FCT Podrobnosti PDF [English] | 1812Y1K20120FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/08/11
2024/06/6
2025/01/27
2025/02/6
1812Y1K20120FCTKnowles Syfer |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|